Konu Bilgileri
Konu: Fabrika Voleybol Yazar: engkrgz
Okunma: 4421 Yorum: 1
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

engkrgz 23.10.2014, Saat:01:45   
#1
VyG61n.jpg

Fabrika Voleybol, 2013 yılında Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından kurulmuş bir voleybol okuludur. Fabrika Voleybol’un amacı 6-12 yaş grubundaki bireylerin sporla tanışmasını sağlamak ve sporu sevdirerek hayatlarının bir parçası haline getirmektir. Fabrika Voleybol, günümüz genç kuşağın tüm yaşamında büyük bir artı sağlayacak spor disiplini ve spor kültürünü aşılamayı ilke edinmiştir. Bu doğrultuda Türk sporu için hem sahada hem de saha dışında fair play ruhunu benimsemiş sporcular yetiştirmeyi hedefler.

Fabrika Voleybol, Türkiye Voleybol Federasyonu bünyesindeki deneyimli kadrosuyla en modern tekniklerle voleybol eğitimi vermektedir. Antrenman programları, hareket bilimi uzmanlarının sporcuların yaşına ve yeteneklerini göz önünde bulundurarak oluşturulur. Fabrika Voleybol’un tesisleri ve eğitmen kadrosu her yaş grubundaki sporcumuzun ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayabilecek düzeydedir.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından 2013 yılında hayata geçirilen Fabrika Voleybol’un Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve Mersin’in ardından altıncı ve yedinci okulları İstanbul ile Eskişehir’de açılarak çalışmalarına başladı.

Fabrika Voleybol Kış Dönemi Programları için tıklayın
Fabrika Voleybol Okulları
www.voleybolgundem.com
forum.voleybolgundem.com
video.voleybolgundem.com
facebook.com/voleybolgundem
twitter.com/voleybolgundem
WWW
Cevapla
Teşekkür Edenler:
Azalin 30.06.2015, Saat:10:56   
#2
Yurdum insanı Smile
Smaç makinası yapmış abimiz. Helal olsun. Eline emeğine sağlık.

https://www.youtube.com/watch?v=d8l0HFfp-Fs
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Fabrika Voleybol Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş


Hızlı Menü: